
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 5 pF |
| Tolerance | 0.25 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.55 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | NP0 |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Compliant |
Stock: 30
Distributors
pcbx
Unit Price$0.00230
Ext.Price$0.00230
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00230 | $0.00230 |
| 10 | $0.00173 | $0.01730 |
| 50 | $0.00148 | $0.07400 |
| 100 | $0.00126 | $0.12600 |
| 500 | $0.00107 | $0.53500 |
